Nasza oferta

Firma TECH-MIX to profesjonalny sprzedawca elektronarzędzi, materiałów spawalniczych, artykułów BHP i PPOŻ oraz urządzeń przemysłowych. Oferujemy naszym Klientom szeroki asortyment produktów oraz pełny zakres fachowej, kompleksowej obsługi. Doradzamy także w wyborze produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb klienta.

Dlaczego my?

Istniejemy na rynku od 1993 dzięki czemu mamy spore doświadczenie i zaufanych, zadowolonych klientów. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej jakości produktów w najatrakcyjniejszych cenach.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem urządzeń i materiałów spawalniczych firmy Lincoln Electric. Dzięki stale rozwijającej się współpracy możemy zaoferować produkty z atrakcyjnymi rabatami teraz także w sprzedaży internetowej. Nasza stabilna pozycja pozwala na oferowanie towarów, które są zazwyczaj dostępne od ręki lub mają bardzo krótki okresie oczekiwania. Szczegółowa informacja pojawia się przy konkretnym produkcie.

Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, bo zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.